Delikatne kolczyki – jak i do czego je nosić?

Kolczyki sprawiają, że stylizacja wygląda ciekawiej. Nie zawsze jednak możemy nosić takie kolczyki, na jakie w danym momencie miały byśmy ochotę. Czasami dress code w firmie zabrania nosić dużej biżuterii. Mamy na to receptę! Drobne kolczyki możesz nosić zawsze. Jak dobrać drobne kolczyki do stylizacji? 

Zakładając biżuterię musimy pamiętać o jednej podstawowej rzeczy. Biżuteria musi być dobrana do stroju i do okazji. Założenie za dużej ilości biżuterii może sprawić, że będziemy wyglądały jak choinka. W natłoku biżuterii nawet najpiękniejsze kolczyki zginą, nie ukazując całego swojego blasku. Czasami im mniej tym lepiej.

Delikatne cyrkonie

Mimo iż są subtelne i delikatne przyciągają wzrok. Delikatne kolczyki nie potrzebują towarzystwa. Jeżeli zdecydujesz, że chciała byś dopełnić stylizacje łańcuszek i bransoletka również muszą być delikatne i drobne. Złote pierścionki z cyrkoniami dopełnią stylizacji. Oczywiście cała biżuteria musi być delikatna, subtelna i symboliczna.

Delikatne kolczyki od ERgold

Klasyczne perełki

Delikatne kolczyki z perełkami są na salonach od lat i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Wyglądają idealnie z klasyczną małą czarną. Będą również dobrze komponowały się z dżinsami, czy prostym, białym T-shirtem.

Biznesowy wizerunek z perłami w roli głównej również będzie interesujący. Delikatne kolczyki z perłą możesz nałożyć do białej koszuli z kołnierzykiem i marynarki. Wizerunku dopełni krótki naszyjnik z pereł. Do tej stylizacji możesz dopasować zarówno spódnicę, jak i dżinsy.

Chcąc stworzyć zestaw na wieczór dobierz naszyjnik z pereł i perłową bransoletkę.

Łączenie minerałów

Łączenie złota i srebra jest modne nie od dziś. Srebro i złoto tworzące połączone serduszka są delikatne i urocze. Jednocześnie są tak uniwersalne, że biżuterię tego typu możesz nosić zawsze. Jest ona idealna do pracy, jak i na romantyczna randkę.

Na szyję świetnie będzie wyglądał złoty łańcuszek celebrytka. Wzorów jest bardzo dużo i są bardzo ciekawe. Można zdecydować się na klasyczne serduszko łączone z dwóch kruszców, bądź bardziej nowatorskie żyletki, czy czaszki.

Zaszalej ze wzorem

Delikatne kolczyki bardzo często mają ciekawe, niebanalne wzory. Kilka połączonych ze sobą kwiatów, czy wizerunek kota dla zdeklarowanej kociary. Skrzydła, sowy, czy nieskończoność to najbardziej popularne wzory, ale wybór jest naprawdę duży i każda z nas jest w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Jak nosić tak nietypowe kolczyki? Będą pięknie wyglądały z pastelowymi, romantycznymi sukienkami. Świetnie sprawdzą się w stylizacji z dżinsami, koszulką, czy koszulą.